EN
Telefon  +48 (22) 613 32 79
Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Usługi


1. WTRYSKOWNIA:

WITAL to też wtryskownia. Świadczymy usługi zarówno dla dużych, jak i dla małych.

Produkujemy m.in. zabawki, detale dla ogrodnictwa, do urządzeń elektrycznych, elektronicznych, liczników gazowych i wielu innych.

Cały czas inwestujemy w rozwój parku maszyn oraz technologii. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość usług, krótki czas realizacji zamówień, konkurencyjne ceny, także opiekę nad powierzonymi formami.

Od wielu lat współpracujemy z zaprzyjaźnioną narzędziownią, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować produkcję od pomysłu do finalnego detalu.

Nie boimy się żadnych wyzwań!

W skład naszego parku technologicznego wchodzi m.in.:


- 9 nowoczesnych wtryskarek,
- suszarnie do tworzyw,
- mieszalniki,
- dozowniki do barwników,
- termostaty wodne,
- młynki stanowiskowe.

Pozwala nam to na bezproblemowe przetwarzanie takich tworzyw jak: ABS, PMMA, PP, PC, PA, PS, POM, LDPE, HDPE, PE, Elastomery. Jesteśmy w stanie wyprodukować detale od 0,1 g do 1 kg.

spis wtryskarek WITAL

 

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości naszych wyrobów stworzyliśmy dział kontroli jakości, którego chlubą jest laboratorium fotometryczne do pomiarów reflektometrii oraz kolorymetrii urządzeń odblaskowych. Tunel ciemni ma 10 m długości i jest wyposażony w wysokiej jakości reflektometr, goniometr oraz dwa kolorymetry.

 


2. ZGRZEWANIE ULTRADŹWIĘKOWE:

Świadczymy również usługi w zakresie zgrzewania ultradźwiękowego. Obecnie posiadamy 4 nowoczesne zgrzewarki ultradźwiękowe pracujące na częstotliwości 20 kHz:

- 2 x Mecasonic MCS2 (rok produkcji 2007)
- 2 x Herrmann Ultraschall HiO Solid SDM 2400 (rok produkcji 2012)

 

WITAL - PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH

04-232 Warszawa, ul. Rezedowa 5
tel: (22) 613 32 79, mob. +48 600 082 205
Facebook